8 Romantycznych perfum dla kobiet na prezent!

8 Romantycznych perfum dla kobiet na prezent!

Zbliża się sezon miłości i serc. Czy zastanawiałeś się, co podarujesz swojej dziewczynie w tym sezonie miłości? Jeśli nie, nie martw się, ponieważ omówiliśmy to dla Ciebie. Wierzymy, że każdy prezent, który dasz komuś wyjątkowemu, pozostanie świeży w pamięci twojego życia i ich życia.Kiedy ktoś, kogo najbardziej kochasz, czeka na dar miłości, podarowanie czegoś głupiego może przerwać jej bąbel szczęścia!

Wiemy, że chcesz być najlepszym partnerem i pragniesz szczęścia pod jej stopami na Walentynki, nie marnujemy więcej czasu na ujawnianie szczegółów tych zapachów dla kobiet, przejdźmy do listy!

* JO Malone Plum Blossom Dzięki zmysłowym nutom kwiatów ylang-ylang i śliwek idealnie zrównoważonych z drzewem sandałowym ten damski zapach, który pokochałaby każda dama.

* Woda perfumowana Chloe Signature Chloe Signature to piękne i kobiece perfumy, charakterystyczne i odważne, co czyni go idealnym charakterystycznym zapachem dla każdej kobiety. Kompozycja jest uwodzicielska, z lekkim i orzeźwiającym elementem, dzięki czemu jest fantastycznym zapachem.

* Eros Femme Przyciąganie, pożądanie, pasja są dobrze połączone z perfumami Eros Femme. Alchemia uwodzicielskich, świetlistych i kobiecych nut. Wyrafinowany akord cytryny i jaśminu, wzmocniony miękkim i zmysłowym drewnem. Idealny dla uwodzicielki w ten wyjątkowy dzień!

* Woda perfumowana Stella autorstwa Stelli Mccartney Stella Mccartney wprowadziła na rynek swój własny, charakterystyczny zapach Stella we wrześniu 2003 roku. Zapach próbuje uchwycić zapach, piękno i kruchość kwitnącej róży. Esencja różana tworzy romantyczny zapach zmieszany z seksownymi nutami bazy bursztynu.

* Good Girl Legere autorstwa Carolina Herrera Good Girl Legere to świeża, odważna ewolucja kultowego zapachu GOOD GIRL. Czarujący symbol upodmiotowienia, GOOD GIRL EDP Legere obejmuje zarówno dobre, jak i złe strony w świetlistym, wyrafinowanym zapachu. Ikoniczny symbol femme fatale został na nowo wyobrażony, utrzymując złotą szpilkę haute-couture od GOOD GIRL i nadając jej nową równie uwodzicielską osobowość. Idealny wybór dla kobiety, która bez wątpienia jest w stanie rządzić światem!

* Narciso Fleur MuscNarciso Fleur Musc promieniuje nową witalnością. Żywy duch zapachu przenosi pasję i ucieleśnia nowoczesną kobiecość. Kwiatowy bukiet otacza charakterystyczne serce piżma. Różowe kwiaty, podkreślone różowymi ziarnami pieprzu, wzmacniają piżmo, a drzewne ambry łączą paczulę i miękki bursztyn, dodając ciepła. Rezultat: wysublimowana róża, która stoi sama. Piękny wybór dla damy elegancji i wyrafinowania.

* Prada La FemmeLa Femme zabiera noszącego w podróż przez miejsce, pamięć i czas, w jakiś sposób wydaje się, że zmysłowe miejsce spotkania tych wyraźnych kobiet jest zaproszeniem do emocji. Odejście od bardziej znanych tras zapachowych, duszna podróż. Idealny wybór dla tych, którzy będą dzielić twoją życiową podróż!

* Giorgio Armani Si Intense Oszałamiające perfumy damskie wprowadzone na rynek w 2014 roku przez Giorgio Armani na jesień i zimę. Dominującymi nutami są czarna porzeczka i wanilia wsparte owocową mandarynką i frezją w nutach górnych. Nuty serca składają się z pięknej róży de mai, osmantusa, kremowych neroli i davany. Nuty bazy obejmują miękkie przyprawy, takie jak ambroksan, drewno i paczula. Idealny dla twojej dziewczyny, która uwielbia żyć pełnią życia.