7 Perfumy dla mężczyzn na lato 2021

7 Perfumy dla mężczyzn na lato 2021

Będąc jednym z najgorętszych lat w 2020 r., Trudno jest utrzymać świeżość przez cały dzień. Gorące letnie dni wymagają chłodnych i trwałych letnich aromatów. Pamiętając o tym, że nie musisz zmieniać zapachu wraz z porą roku, te 7 perfum dla mężczyzn da Ci motywację do tego właśnie.
Zamieniamy wygodne warstwy na parne aromaty i szukamy ostrzejszych, silniejszych i dodatkowo orzeźwiających zapachów, aby wyprzeć głębsze, drzewne nuty, które ogrzewały się przez całą zimę. Zabierz ze sobą chłodną bryzę w tych orzeźwiających i radosnych letnich perfumach dla mężczyzn .
Te perfumy dla mężczyzn dają wszystkie powody, by zamienić te zimowe i wiosenne zapachy!

Przejdźmy do listy 7 perfum dla mężczyzn, które są świetnym wyborem na lato.

* Tom Ford Fucking Fabulous To niezaprzeczalnie najprostsza nazwa dla tak pięknego zapachu od Toma Forda. Wyraźny. Ekskluzywny. Fantastyczny. Dekadencka skóra orientalna z odurzającym uchwytem oddaje rozrzedzone powietrze. Przywoływanie prywatnych wymian i poufnych chwil, w których spełniają się fantazje. Dzięki nazwie, która mówi wszystko, tętniące życiem otwarcie natychmiast podkreśla, że ​​klarowna szałwia i świeża lawenda przyciągają uwagę aromatyczną grą wstępną. Idealny na letnią miłość!

* Bottega Veneta Illusione Mieszając między cytrusami a drzewem, Bottega Veneta Illusione to zapach stworzony dla klasycznego mężczyzny. Nutami głowy są cytryna i gorzka pomarańcza, a całość doskonale uzupełnia baza z białego cedru. Zamknięty w luksusowej butelce z liniami architektonicznymi i głębokimi tonami, będzie wyglądał oszałamiająco na twojej półce. To woda kolońska, która jest dobra na każdą porę roku, ale orzeźwiający zapach działa cudownie w cieplejszych miesiącach, takich jak to lato.

* Dolce & Gabbana Jasnoniebieski Kwintesencja radości życia i uwodzenia Dolce & Gabbana. Stworzony dla mężczyzny Dolce & Gabbana: kogoś zmysłowego i nowoczesnego, który lubi dbać o siebie, wzmacniając swoje zdrowe ciało sportem. Perfumy wychwytują świeże, korzenne i zmysłowe zapachy Morza Śródziemnego, które naszym zdaniem są idealnym miejscem do uwodzenia.

* Salvatore Ferragamo Uomo Eleganckie ucieleśnienie męskości, w którym żywe nuty współgrają z uwodzicielskimi składnikami smakoszy: mikstura o czystym włoskim stylu.

* Paco Invictus Zapoczątkowany w 2013 r. Invictus otwiera orzeźwiający i świeży, tak, jednak tę złą jakość przypisuje się połączeniu grejpfruta, przyprawy i metalu. Metaliczne odcienie nadają niezwykłej pikantności cytrusom i przyprawom, tworząc intensywnie orzeźwiający efekt podobny do zwycięstwa.

* L’Homme Prada IntenseL’Homme Prada Intense wyraża różnorodność męskiej tożsamości poprzez intensywne nuty bursztynu i paczuli, które krzyżują się z kwiatowym wyrafinowaniem tęczówki, podczas gdy wprowadzenie fasoli tonka nadaje jej górny, zwiewny, orientalny wymiar.