Postaw na atrakcyjne gadżety do łazienki

Postaw na atrakcyjne gadżety do łazienki

Ciężko urządzić efektowne mieszkanie bez ciekawej łazienki. Dywaniki łazienkowe zagwarantują w niej przytulność i dodadzą trochę koloru. To zestawienie codziennych funkcji i eleganckiego dodatku, bez których trudno wyobrazić sobie czynności pielęgnacyjne.

Łazienka – miejsce pełne intymności i stylu

Trochę dobranych drobiazgów to wyjście, które nie obciąży domowego portfela, a przy okazji wyraźnie udoskonali design łazienki. Te przedmioty teoretycznie nie muszą się pojawić w konkretnym pomieszczeniu, jednak ich zastosowanie znacznie uprzyjemnia życie każdego z członków rodziny. W ramach pobytu w toalecie sporo osób sięga po coś do przerzucenia stron, jednak żeby czasopisma nie walały się po łazienkowych zakamarkach, możesz znaleźć dedykowany organizer na prasę. Miejsce dla prasy często lokalizuje się przy podajniku na papier toaletowy. Nie warto lekceważyć tego rytuału – ubikacja to przestrzeń, w którym choć przez chwilę możemy pobyć sami. Zatem omawiany gadżet z pewnością bardzo się przyda. Umieszcza się go także przy wannie, wówczas może posłużyć w roli stojaka na wino – to idealne zwieńczenie piątkowego wypoczynku tylko dla jednej osoby. Z kolei dywanik do łazienki po kąpieli i kieliszku wina pozwoli pewnie oprzeć na twardym gruncie.
Uchwyt na suszarkę – doskonałe remedium na zły humor

W dalszej kolejności powinniśmy zaplanować nabycie statywu na suszarkę – to zdecydowany bezkonkurencyjne a spośród ogólnodostępnych gadżetów. Splątany kabel jest bardzo denerwujący, a brak czasu z rana powoduje, że ten drobiazg psuje resztę dnia! Jednak funkcjonalny statyw spowoduje, że można oddalić myśli o poskręcanym kablu, a poza tym suszarka nieodmiennie wyląduje w najlepszym i co istotne – zabezpieczonym punkcie. Opłaca się zainstalować go obok lustra – to zestawienie będzie najbardziej oczywiste.
Mydelniczka z magnesem zawsze w dużym porządku

Następną inną modyfikacją w łazience będzie dedykowany magnes w pojemniku na mydło. Woda znajdująca się w tradycyjnej mydelniczce bardzo denerwuje, a przy tym powoduje, że środek higieniczny zmniejsza się w bardzo szybkim postępie. Jednak kiedy pojemnik do trzymania mydła wzbogacimy o magnes, w końcu będzie sucho. Gospodyni na zawsze może zerwać z usuwaniem nieprzyjemnego białego osadu.
Patent na więcej czasu i miejsca

Jak się okazuje pojemnik na śmieci do łazienki wcale nie musi pozostawać w pozycji stojącej. To patent idealny dla małej Zamontowany na ścianie świetnie sprawdzi się szczególnie w niewielkim pomieszczeniu. Kosz i Dywaniki do łazienki to bazowy zestaw, który powinien pojawić się wszędzie. Szanuje również czas w trakcie sprzątania, gdyż nie wymaga podnoszenia i przestawiania. To następna niedroga rzecz przy całkiem sporej użyteczności.