Wyświetlanie 1–24 z 27 wyników

Balsamy do włosów jako ratunek dla włosów

Nieważne, czy masz długie czy krótkie włosy powinieneś sięgać po odżywki czy balsamy. W sytuacji, kiedy nie masz zbyt wielu czasu na noszenie odżywek to warto sięgnąć po balsam. Jest to mało popularny produkt, ale zdecydowanie innowacyjny produkt. Łączy on w sobie działania odżywki i maski w jednym i na dodatek posiada silne działanie regenerujące. Balsamy do włosów zostały stworzone dla osób, które szybko się niecierpliwią i liczą na szybką, wyraźną poprawę stanu włosów. 

Działania balsamów do włosów

Balsamy do włosów działają nie tylko powierzchniowo, ale też posiadają zdolność wnikania w głąb zniszczonych włosów. Balsamy w przeciwieństwie do odżywek pielęgnacyjnych zawierają w swoim składzie niewiele składników tłuszczowych, czyli emolientów i często charakteryzują się bardziej rzadką konsystencją. Balsam do włosów powinno stosować się od 1 do 3 razy w tygodniu, w zależności od stopnia zniszczenia włosów. Preparat ten wymaga dłuższego czasu przetrzymywania na głowie, do 15 minut. Balsamy do włosów bazują na keratynie, aminokwasach i węglowodanach – z tego powodu nie należy używać ich zbyt często. Balsam do włosów zapewnia długotrwałe efekty, które nie znikną po chwili.

Wybierz swój idealny balsam do włosów

W naszym sklepie internetowym posiadamy szeroki wybór balsamów odżywczych więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i na każdą kieszeń. Posiadamy balsamy do włosów farbowanych, kręconych, regenerujące i wiele innych. Warto zapoznać się i zacząć działać już dziś, zadbaj o swoje włosy na lato i ciesz się z pięknego wyglądu!