Wyświetlanie 1–24 z 61 wyników

Serum do twarzy

Nie jesteś sam, nie wiedząc, czym w ogóle jest serum. Nawet jeśli jesteś dumnym posiadaczem kilku serum, nie jest to jednoznacznie opisany produkt, musisz dowiedzieć się jaki będzie pasował do Twojej skóry. Kiedy przeczytasz etykietę, w Twojej głowie powstanie pewnie parę wątpliwości i pytań: może nawilżyć skórę twarzy, ale nadal używasz środków nawilżających. Może być tłusty, ale niekoniecznie jest to olejek do twarzy. Może to woda roślinna, ale czy to esencja? Przy tak wielu pytaniach, zauważ że nie weszliśmy jeszcze na listę składników serum! Pielęgnacja skóry nigdy nie powinna powodować stresu, dlatego zebraliśmy wspólną wiedzę, przeprowadziliśmy więcej badań i stworzyliśmy coś w rodzaju ściągawki.

Serum nawilżające

Co to jest serum? Serum to produkt do pielęgnacji skóry, który można nakładać na skórę po oczyszczeniu, ale przed nawilżeniem, aby dostarczyć silnych składników bezpośrednio do skóry twarzy. Serum jest szczególnie odpowiednie do tego zadania, ponieważ składa się z mniejszych cząsteczek, które mogą wnikać w głąb skóry i zapewniają bardzo wysokie stężenie składników aktywnych. Dzięki temu są doskonałym narzędziem do rozwiązywania konkretnych problemów pielęgnacyjnych, takich jak zmarszczki. Oznaki starzenia – żegnajcie!

Serum witamina C

Czy serum jest uważane za środek nawilżający? Nie ma tu jednoznacznej odpowiedzi. Serum może zawierać składniki nawilżające (kwas hialuronowy, ceramid), które pomagają skórze zachować nawilżenie. Ale to nie czyni ich substancjami utrzymującymi wilgoć w tradycyjnym sensie. Balsamy i kremy do twarzy są dużo lepszymi nawilżaczami skóry twarzy i tworzą barierę na powierzchni skóry, która zatrzymuje wszystkie dobre składniki odżywcze pod skórą. Jak często powinnam używać serum? Cóż, wszystko zależy od indywidualnego serum. Przeczytaj skład i opis na etykiecie produktu, zazwyczaj stosuje się go raz dziennie, aby w pełni wykorzystać jego potencjał.