Dark Light

Wyświetlanie 1–24 z 40 wyników

Pomadki do ust

Gdy temperatura spada, możesz automatycznie skupić się na nawilżaniu, odżywianiu i ochronie skóry, aby zapobiec surowej zimowej pogodzie. Możesz jednak nie zwracać zbytniej uwagi na usta, ponieważ zimą są wrażliwe na zimno i mają skłonność do wysuszania i złuszczania. Dlatego tak ważne jest regularne stosowanie balsamu do ust.

Regenerum do ust

Dobry balsam do ust jest niezbędny, ponieważ może stworzyć barierę ochronną między ustami a mroźną zimą. Skóra ust jest delikatna i pozbawiona gruczołów łojowych, co oznacza, że ​​nie wytwarza naturalnie nawilżającego oleju, jak inne skóry. To sprawia, że ​​jest narażona i podatna na uszkodzenia atmosferyczne. Pomadka może nawilżyć usta, niezależnie od tego, jak sucha lub zimna jest w danej chwili pogoda, usta pozostają nawilżone, zapewniając w ten sposób ochronę dla różnych elementów.

Naturalna pomadka do ust

Ponadto wiele balsamów do ust zawiera filtr przeciwsłoneczny, który jest równie ważny zimą, jak latem. Zwykle nie kojarzymy uszkodzeń słonecznych z zimą, chociaż latem jesteśmy szczególnie świadomi tego, jak światło słoneczne może powodować oparzenia słoneczne, a nawet więcej. Jednak nawet zimą słońce może uszkodzić usta. Skóra ust nie zawiera naturalnej melaniny, co oznacza, że ​​usta nie mają naturalnej ochrony przed słońcem. Balsam do ust z filtrem przeciwsłonecznym nie tylko utrzymuje gładkość ust, ale także zapobiega poparzeniom słonecznym.

Naturalne balsamy do ust

Balsam do ust może również sprzyjać gojeniu, więc jeśli twoje usta są spierzchnięte, użyj naturalnego organicznego balsamu do ust, skóra na twoich ustach zregeneruje się szybciej i łatwiej. Może również uszczelnić wszelkie pęknięcia na skórze, więc jeśli twoje usta są spierzchnięte, nie będą one tak podatne na infekcje i podrażnienia. Na naszej stronie możesz wybierać spośród wielu regeneracyjnych naturalnych pomadek do ust.