Dark Light

Wyświetlanie 1–24 z 120 wyników

Maseczki na twarz

Maska na twarz jest ważną funkcją w codziennej pielęgnacji skóry i może rozwiązać określone problemy pielęgnacyjne. Maska może pomóc w nawilżeniu skóry, usunięciu nadmiaru sebum i poprawieniu wyglądu porów - zapewniając jednocześnie relaksujące doznania jak domowe spa. Jak działa maska? Maseczki do twarzy są okluzyjne - co oznacza, że ​​mogą pokrywać skórę i dostarczać dobroczynnych składników poprawiających wygląd i jakość skóry. Maskę należy zawsze nakładać na czystą, suchą skórę, aby nie nakładać maski na kurz i bakterie.

Domowe maski na twarz

Korzyści płynące z maski zależą od dostarczanych przez nią składników. Maska może zapewnić większe stężenie składników ujędrniających, nawilżających i równoważących skórę. Na przykład maska ​​zawierająca kwas hialuronowy ma również tę zaletę, że przyciąga i wiąże wilgoć, podczas gdy maska ​​glinkowa może pomóc napiąć i rozjaśnić skórę. Maska żelowa może być nasycona polikwasami, ekstraktami morskimi i przeciwutleniaczami, aby nawilżyć i wspomóc regenerację skóry.

Glinki do twarzy

Maseczka złuszczająca może zawierać hydroksykwasy, które pomagają złuszczać martwe komórki naskórka i oczyszczać pory. Przeczytaj etykietę składników i wybierz najlepszą maskę dla swojego rodzaju skóry, wybierz organiczny produkt.