Dark Light

Wyświetlanie 1–24 z 111 wyników

Nawilżanie skóry twarzy

Poza wszystkim innym, co musisz zrobić rano, nawilżanie skóry może wydawać się kolejnym zbędnym obowiązkiem - więc po co to robić? Jak się okazuje, nawilżanie nie tylko zapewnia doskonałe samopoczucie, ale także pomaga w utrzymaniu skóry w czystości, gładkości i braku zmarszczek w przyszłości.

Kremy naturalne do twarzy

Jeśli nie jesteś przekonany, zobacz na 5 głównych powodów, dla których koniecznie MUSISZ kremować swoją twarz rano organicznymi kremami:
  1. Nawilżanie zmniejsza ryzyko problemów skórnych. Użycie odpowiedniego rodzaju kremu do twarzy może pomóc w zachowaniu jej równowagi. Kiedy skóra jest zbyt sucha lub zbyt tłusta, pojawia się wiele typowych problemów skórnych, takich jak trądzik. Jeśli Twoja skóra ma tendencję do przetłuszczania się, zamiast kremów powinieneś szukać balsamów i starać się znaleźć środek nawilżający ze składnikiem złuszczającym. Jeśli Twoja skóra ma skłonność do przesuszania się, poszukaj kremu - mają one zwykle wyższą zawartość oleju.
  2. Nawilżanie może zmniejszyć widoczność innych wyprysków. Świeżo nawilżona skóra ma zdrowy połysk, który może usunąć istniejące przebarwienia. Niektóre środki nawilżające mają barwę lub samoopalacz, który może działać przy każdym odcieniu skóry.
  3. Nawilżanie pomaga zachować młodość skóry. Najbardziej wrażliwe obszary skóry - twarz, uszy, szyja i klatka piersiowa - starzeją się częściej niż jakikolwiek inny obszar. Codzienna utrata komórek skóry sprawia, że ​​te obszary są wrażliwe na suchość i czynniki atmosferyczne - w rzeczywistości są to obszary największego ryzyka raka skóry. Nawilżanie może pomóc Twojej wrażliwej skórze wzmocnić ją oraz przyspieszyć regenerację.
  4. Kremowanie twarzy usuwa zmarszczki. To jędrne uczucie na twarzy po nawilżeniu nie jest złudzeniem. Osoby o odpowiednio nawilżonej skórze usuwają zmarszczki w dużo szybciej, od tych które nie kremują swojej twarzy.
  5. To idealne zakończenie gorącej kąpieli. Spójrzmy prawdzie w oczy - gorący prysznic jest wspaniały i orzeźwiający, ale usuwa wilgoć ze skóry. Zaledwie minuta nałożenia kremu nawilżającego sprawi, że Twoja skóra będzie nie tylko czysta, ale także chroniona przed trudami codzienności.