Wyświetlanie 1–24 z 72 wyników

Co zawiera dobrej jakości masło do ciała?

Zapomnij o wszystkich skojarzeniach z masłem na tostach rano. Jeśli chcesz wiedzieć, jak używać masła do ciała, można powiedzieć, że jest to jedna z najlepszych opcji, którą możesz nałożyć na kończyny, brzuch i pośladki, sprawiając, że każdego dnia Twoja skóra poczuję się dużo lepiej zadbana.

Naturalne masło do ciała

Nasze masła do ciała zawiera najwyższej jakości, naturalnie inspirowane składniki z całego świata. Możemy powiedzieć, że w każdym pojemniczku odkryjecie coś zupełnie innego, oczywiście w pełni naturalnego! Najbardziej popularne i najczęściej kupowane to masło shea, które jest bogate w witaminy i kwasy tłuszczowe, o których marzy każda skóra.

Jaka jest różnica między masłem do ciała a balsamem?

Naprawdę chodzi tutaj tylko i wyłącznie o ciebie. To zależy od tego, czego wymagają od ciebie biodra, brzuch, piersi i nogi. Zarówno krem do ciała, jak i masło do ciała są łatwo wchłaniane przez każdą skórę i są super nawilżające, ale ich konsystencja jest nieco inna. Balsam jest lżejszy, ma wyższą zawartość wilgoci i zawiera mniej skoncentrowany olej, a zmiękczający olejek jest nasycony bogatym olejkiem dla lepszego efektu. Nakładając odrobinę masła do ciała, stworzysz doskonałą i głęboko odżywczą pastę do wcierania, która sprawi, że Twoja skóra pozostanie jedwabiście gładka niezależnie od pogody. Jeśli Twoja skóra jest narażona na przesadne wysuszenie nasz gęsty krem nawilżający może bardziej ją koić i chronić. Jeśli Twoja skóra jest tłusta lub codzienna praca wpływa na przetłuszczanie, masło będzie tutaj również idealnym rozwiązaniem, ponieważ stosując je codziennie, Twoja skóra będzie bardziej naturalna.