Wyświetlanie 1–24 z 40 wyników

Krem do rąk

Skóra grzbietu dłoni jest zupełnie inna niż skóra wewnętrznej dłoni. Skóra na dłoniach jest cieńsza i posiada mniej gruczołów łojowych, co oznacza, że ​​może szybko wysychać. W przeciwieństwie do tego skóra wewnętrznej dłoni jest znacznie grubsza, więc by wilgoć wniknęła w ten obszar, kremy do rąk muszą być bogate w wilgoć i zawierać odpowiednie naturalne składniki.

Naturalny krem do rąk

Oprócz codziennych niebezpieczeństw; narażenie na działanie wody, chemikalia i wysokie temperatury są głównymi przyczynami urazów dłoni. Woda w naturalny sposób wysusza skórę, więc nawet zwykła praca bez rękawiczek, taka jak mycie naczyń, może wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Dłonie mogą stać się suche, spierzchnięte i bolesne, co jest problemem zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Nacomi krem do rąk

Kremy do rąk zazwyczaj różnią się od kremów do rąk nakładanych na ciało, ponieważ kremy do rąk wymagają innego rodzaju pielęgnacji. Ponieważ są stale narażone na mikrourazy, potrzebują nie tylko dobrego odczucia w dotyku, ale także ochrony. Krem do rąk należy stosować codziennie (szczególnie latem), a szybko wchłaniający się krem ​​do rąk sprawia, że ​​można go stosować przez cały dzień. Na noc możesz sobie pozwolić na coś lepszego, które zawiera bardziej specyficzne składniki, takie jak właściwości przeciwstarzeniowe czy rozjaśniające skórę.

Krem regenerujący do rąk

Jeśli twoje dłonie są w stosunkowo dobrym stanie i nie mają kontaktu ze żrącymi środkami chemicznymi, możesz wybrać lżejszy środek do dezynfekcji rąk. Nadal nawilżają i można je stosować przez cały dzień, a po użyciu nie są lepkie ani tłuste. Samo dodanie takiego produktu jak krem do rąk, do codziennych praktyk, może całkowicie odmienić kondycję Twoich dłoni, dlatego im szybciej zaczniesz używać kremu do rąk, tym szybciej zobaczysz efekt.