Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Balsam nawilżający

Balsamy do ciała to ważne produkty zapewniające miękką, nawilżającą i gładką skórę. Niezależnie od tego, czy chcesz leczyć obtarte łokcie, szorstkie stopy czy szorstkie plamy na ciele, musisz użyć kremu nawilżającego. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, ważne jest, aby stosować balsam do ciała we właściwym czasie i we właściwym czasie.

Balsam do ciała naturalny

Najlepszy czas na nałożenie balsamu do ciała:
  • Po prysznicu
Jednym z najlepszych momentów na stosowanie żelu pod prysznic jest tuż po kąpieli. Skóra jest najbardziej nawilżona, gdy jest mokra, a większość środków nawilżających działa najlepiej, gdy skóra jest już nawilżona. Po kąpieli woda szybko wyparowuje ze skóry, co powoduje uczucie suchości. Najlepszym sposobem na utrzymanie nawilżenia jest nakładanie balsamu bezpośrednio po kąpieli, gdy skóra jest jeszcze lekko wilgotna.
  • Przed ćwiczeniami
Jeśli chcesz ćwiczyć na świeżym powietrzu, najpierw przygotuj skórę balsamem, nie zatyka porów. Jeśli jest zimno lub powietrze jest suche, może to pomóc zmniejszyć suchość, która może wystąpić po wysiłku.
  • Po goleniu
Oprócz usuwania nadmiaru owłosienia na ciele, golenie może również usunąć górną warstwę powierzchownych komórek skóry, tak jakby skóra została złuszczona. Aby pomóc chronić świeżą skórę, która została właśnie dotknięta, przed wysuszeniem i podrażnieniem po goleniu, po goleniu użyj balsamu lub kremu nawilżającego.
  • Chwilę przed snem
Podczas snu wilgoć jest usuwana ze skóry, dlatego ważne jest, aby przed pójściem spać nałożyć balsam do ciała. Ponadto miękka i gładka skóra zawsze zapewnia przyjemne uczucie przy wejściu pod kołdrę.