Dark Light

Wyświetlanie 1–24 z 177 wyników

Organiczne kosmetyki do pielęgnacji ciała

Chcesz być zdrowy i chcesz, aby Twoja skóra wyglądała jak najlepiej. Tak więc rozpieszczasz swoją skórę tym i innym produktem i zwracasz szczególną uwagę na to, co jesz. Wybierając żywność, najprawdopodobniej zwracasz uwagę na fakty żywieniowe i listy składników, wybierając żywność, która napędza twoje zdrowe dzienne spożycie i nie zawiera sztucznych składników. Ale czy jesteś tak skrupulatny w wyborze pielęgnacji skóry? Czy stosujesz naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała?  

Drogeria Ekologiczna

Alejki kosmetyczne są zaśmiecone produktami i reklamami obiecującymi, że ich formuły poprawią wygląd i teksturę skóry, usuwają ciemne plamy i zmniejszają oznaki starzenia. Podobnie jak modne diety, które dają tymczasowe rezultaty, często produkty wykonane ze sztucznych lub chemicznych składników oferują to samo - tymczasową maskę bez poprawy stanu skóry od wewnątrz. Olejki do ciała, kremy czy masła do ciała z naszego sklepu gwarantują efekty, bez zmartwień odnośnie skutków ubocznych. Badania i doświadczenie nauczyły nas, że zdrowe odżywianie się jest najlepszą decyzją dla naszego ogólnego stanu zdrowia, więc można wywnioskować, że ekologiczne produkty do pielęgnacji skóry również będą dla nas najlepszym rozwiązaniem.

Kosmetyki naturalne

Pomyśl o plastrze transdermalnym - małym plastrze, który jest nakładany bezpośrednio na skórę, aby dostarczyć dawkę leku do krwiobiegu. Twoja skóra pozwala lekarstwom z tych plastrów - najczęściej pomagającym rzucić palenie lub metodom antykoncepcji - dostać się do skóry i zmienić funkcje organizmu. To wszystko tak wygląda. W tych plastrach nie ma specjalnego systemu dostarczania subtancji do ciała z wyjątkiem oczywiście skóry. Składniki produktów do pielęgnacji skóry są takie same. Kiedy wmasowujesz balsam do ciała w skórę, gdzie znika w Twoim ciele? Składniki są wchłaniane przez skórę i do krwiobiegu. Dzięki temu kosmetyki do pielęgnacji ciała stanowią jeden z podstawowych fundamentów dbania o swoje zdrowie.