Wyświetlanie 1–24 z 177 wyników

Podstawowe zasady pielęgnacji skóry:

Pamiętaj o złuszczaniu naskórka. Stosuj peelingi które usuną martwy naskórek, pobudzą mikrokrążenie krwi oraz poprawią wchłanianie się produktów nawilżających. Codziennie nawilżaj swoją skórę – najlepiej dwa razy dziennie, w przypadku skóry suchej dodatkowo dołącz do tego coś natłuszczającego. Chroń skórę przed promieniami słonecznymi, stosuj kremy z filtrem UV. Zadbaj o swoją dietę, aby była zbilansowana, pij minimum 2L wody dziennie. Wybieraj delikatne, naturalne kosmetyki. 

Jak odpowiednio dobrać kosmetyki pielęgnacyjne? 

Musisz zapamiętać, że produkty do pielęgnacji ciała mają je świetnie nawilżyć, ale także złuszczyć martwy naskórek. Oczywiście, jeżeli posiadasz zmiany skórne lub skórę bardzo wrażliwą, to musisz wybrać pielęgnację pod konkretny typ skóry. Nie kieruj się ładnymi opakowaniami tylko dobieraj kosmetyki pod siebie. Najlepiej sprawdzą się kosmetyki naturalne, które nie mają szkodliwych substancji. 

Rodzaje kosmetyków do ciała: 

Balsamy, mleczka, kremy i masła – świetnie nawilżają i odżywiają. Stosuj je często a Twoja skóra będzie cieszyła się jędrnością i nawilżeniem na długie lata! 

Kosmetyki złuszczające: scruby i peelingi – złuszczają, ujędrniają, wygładzają skórę oraz podczas samej aplikacji działa relaksująco. 

Olejki do ciała – dzięki swojej skoncentrowanej formule intensywnie nawilżają, regenerują, wygładzają skórę oraz doskonale chronią też przed działaniem UV. Często są z dodatkami naturalnych wyciągów roślinnych, dzięki czemu działają uspokajająco.

Regularne stosowanie kosmetyków do pielęgnacji ciała to gwarancja pięknego, świeżego wyglądu Naturalna pielęgnacja ciała, przynosi szybkie efekty, które będziesz mogła zauważyć już po kilka dniach.

Dzięki naszemu szerokiemu asortymentowi oraz atrakcyjnymi cenami każdy dobierze coś dla siebie! Wszystkie kosmetyki są naturalne, posiadamy produkty dla mężczyzn a nawet dla dzieci. Całą rodzicom zadbajcie o swoją skórę i zaopatrzcie się w naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała! 

Organiczne kosmetyki do pielęgnacji ciała

Chcesz być zdrowy i chcesz, aby Twoja skóra wyglądała jak najlepiej. Tak więc rozpieszczasz swoją skórę tym i innym produktem i zwracasz szczególną uwagę na to, co jesz. Wybierając żywność, najprawdopodobniej zwracasz uwagę na fakty żywieniowe i listy składników, wybierając żywność, która napędza twoje zdrowe dzienne spożycie i nie zawiera sztucznych składników. Ale czy jesteś tak skrupulatny w wyborze pielęgnacji skóry? Czy stosujesz naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała?

Drogeria Ekologiczna

Alejki kosmetyczne są zaśmiecone produktami i reklamami obiecującymi, że ich formuły poprawią wygląd i teksturę skóry, usuwają ciemne plamy i zmniejszają oznaki starzenia. Podobnie jak modne diety, które dają tymczasowe rezultaty, często produkty wykonane ze sztucznych lub chemicznych składników oferują to samo - tymczasową maskę bez poprawy stanu skóry od wewnątrz. Olejki do ciała, kremy czy masła do ciała z naszego sklepu gwarantują efekty, bez zmartwień odnośnie skutków ubocznych. Badania i doświadczenie nauczyły nas, że zdrowe odżywianie się jest najlepszą decyzją dla naszego ogólnego stanu zdrowia, więc można wywnioskować, że ekologiczne produkty do pielęgnacji skóry również będą dla nas najlepszym rozwiązaniem. Pomyśl o plastrze transdermalnym - małym plastrze, który jest nakładany bezpośrednio na skórę, aby dostarczyć dawkę leku do krwiobiegu. Twoja skóra pozwala lekarstwom z tych plastrów - najczęściej pomagającym rzucić palenie lub metodom antykoncepcji - dostać się do skóry i zmienić funkcje organizmu. To wszystko tak wygląda. W tych plastrach nie ma specjalnego systemu dostarczania subtancji do ciała z wyjątkiem oczywiście skóry. Składniki produktów do pielęgnacji skóry są takie same. Kiedy wmasowujesz balsam do ciała w skórę, gdzie znika w Twoim ciele? Składniki są wchłaniane przez skórę i do krwiobiegu. Dzięki temu kosmetyki do pielęgnacji ciała stanowią jeden z podstawowych fundamentów dbania o swoje zdrowie.